Jak wybrać najlepsze podmioty hazardowe? Możesz szukać samodzielnie topowych firm bukmacherskich. Możesz także skorzystać z innej alternatywy. A chodzi o przeczytanie poniższego artykułu zawierającego multum informacji dotyczących firm bukmacherskich, z którymi naprawdę warto na co dzień kooperować.

STS

Dla wielu osób pozycja lidera pewnie nie będzie zaskoczeniem. Ta legalna firma bukmacherska działa na terenie naszego kraju od 1997 roku. Co ważne (także dla Klientów), STS nie zamierza spoczywać na laurach. Ciekawostką jest to, że włodarze tego podmiotu hazardowego chwalą się, iż osiągają nawet około 50% wpływów z całego rynku. To bardzo dobry wynik. Ta firma bukmacherska oferuje swoje usługi na trzy sposoby. Możesz bowiem obstawiać w punktach stacjonarnych, lecz nie tylko. Nie ma przeszkód, aby grać online lub korzystać z aplikacji mobilnej. Ostatnio w branży bukmacherskiej zrobiło się po raz kolejny głośno o STS. Wszystko ze względu na nową ofertę powitalną. Aktualnie ta firma bukmacherska zapewnia nawet 1500 PLN. Jakie są kluczowe warunki tego bonusu na start? Jeśli chcesz go zainkasować, to musisz założyć konto. Potem masz równo 30 dni na dokonanie trzech depozytów. Dzięki każdemu z nich zyskasz trochę pieniędzy. Pierwsza wpłata to bonus 100% do 300 PLN. Potem możesz zdobyć 50% do 500 PLN oraz 50% nawet do 700 PLN.

Betfan

Zastanawiasz się, gdzie warto typować oferowane wydarzenia bukmacherskie? Masz już konto w STS i teraz szukasz innych rozwiązań? Sporo osób decyduje się na ten podmiot hazardowy. W końcu Betfan to kolejna legalna firma bukmacherska. W tym przypadku także możesz obstawiać korzystając z kilku metod. Najpopularniejsze jest obecnie typowanie przez sieć. Ewentualnie możesz zdecydować się na granie dzięki aplikacji mobilnej. Co jeszcze jest tutaj do wyboru? Niedawno ta firma bukmacherska otworzyła swój pierwszy Sport Pub na terenie Jeleniej Góry. Zakładami bukmacherskimi interesuje się ogólnie coraz więcej osób. Teraz możesz grać nie tylko online, ale także stacjonarnie. Wolisz jednak obstawiać przez sieć? Jest taka właśnie opcja. A jak z niej skorzystasz, to zainkasujesz kilka świetnych bonusów. Oferowany jest tutaj m.in. cashback aż do 600 PLN. Dodatkowo możesz zainkasować zakład bez ryzyka. W kwocie 70 PLN. By jednak skorzystać z tej właśnie opcji, musisz w czasie zakładania konta wpisać kod promocyjny. Jego treść to zaś „SPORTBETFAN”. To nie wszystko. Przede wszystkim ucieszą się teraz osoby, które planują wpłacić pieniądze po raz drugi. Dzięki temu możesz zdobyć 100% nawet do 1000 PLN.

Fuksiarz

To relatywnie nowa firma bukmacherska na rynku zakładów wzajemnych. Fuksiarz na dobre zaczął działać od początku kwietnia poprzedniego roku kalendarzowego. Generalnie ta firma jest legalna i zarazem oferuje fajne, niecodzienne bonusy. Obecnie jest tam gwarantowany cashback bez obrotu do 500 PLN. Aby z niego skorzystać, należy założyć konto, wpłacić pieniądze i zagrać kupon (zgodny z warunkami). Jak przegrasz, to otrzymasz 50% zwrotu do 500 PLN.

Poprzedni artykułCzy dobra promocja bukmacherska jest powodem do założenia konta w nowej firmie hazardowej?
Następny artykułDarmowe 50 PLN na mecz Polska – Walia w STS