Na najbliższe dwa dni, czyli 12- 13 lutego bukmacher Totalbet przewidział promocję dla swoich graczy w związku z powrotem Ligi Mistrzów. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za minimum 50 PLN, a przy ewentualnej przegranej bukmacher zwróci Ci 50 % stawki.

Promocja obowiązuję jedynie podczas spotkań Champions League, które zostały zaplanowane na 12 i 13 lutego 2019 roku. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie do ciekawych pojedynków jak chociażby Manchester United z PSG.

Wybór spotkań mamy dowolny, ponieważ w promocji biorą udział zarówno kupony przedmeczowej jak i na żywo. Możemy stawiać zarówno zakłady AKO jak i single. Kurs łączny oby tych kuponów nie może być mniejszy niż 2.00.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Maksymalna nie jest określona, ale maksymalny zwrot może wynieść 100 PLN. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany otrzymać 50 % stawki. Jednak z promocji wykluczone są zakłady specjalne , np. Total Boost.

Jednak można maksymalnie otrzymać jeden zwrot od bukmachera. Jednak należy pamiętać, że zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 14 lutego do godz. 2:00. Zwrot nietrafionego kuponu zostanie dopisany do salda bonusowego. A przyznany zostanie maksymalnie do 48 godzin po rozliczeniu zakładu.

Otrzymaną wartość należy obrócić trzykrotnie, aby móc wypłacić, gdzie każdy kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się minimum 3 zdarzenia
  • kurs każdego z nich musi wynosić co najmniej 1.20
  • łączy kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek zwiększa wygrane na LM o 14%!!
Następny artykułBonus LvBet nawet do 200 PLN za dokonanie depozytu
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.