Typujesz u bukmachera Totalbet? Jak tak to warto jet skorzystać z promocji jaką oferuję ten operator dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu z minimum 10 PLN i przy jednym błędzie liczyć na mniejszą przegraną.

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Udział w tej promocji jest automatyczny, nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Lecz kupon musi spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znajdować się minimum dziesięć zdarzeń
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20
  • stawka kuponu musi wynieść co najmniej 10 PLN.
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które:

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • zagrane zostały systemem
  • mają zdarzenia ze zwrotem, czyli takie, które zostały rozliczone po kursie 1.00

Bukmacher Totalbet dokona zwrotu stawki dla gracza, pod warunkiem, że na kuponie będzie znajdował się jeden błąd. Poza tym kupon promocyjny musi spełniać powyższe warunki promocji.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon na sporty wirtualne
Następny artykułWygrywaj więcej w każdy piątek z Totolotkiem
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.