Bukmacher Totalbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że na kuponie będzie minimum pięć zdarzeń, a nasza wygrana będzie wyższa. Nawet do 30%!

Kupon skierowany jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet. A do tego wcześniej dokonali przynajmniej jednego bonusu.

Udział w tej akcji promocyjnej bukmachera jest automatyczny. Nigdzie nie musimy zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że kupon spełni poniższe warunki:

  1. Zostanie zawarty za środki własne.
  2. Kurs każdego zdarzenia nie będzie mniejszy niż 1.20.
  3. Na kuponie będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń.

Wysokość bonusu zależy od ilości zdarzeń znajdujących się na kuponie. Tabela bonusu wygląda następująco:

  1. zdarzeń – 5%
  2. zdarzeń – 10%
  3. zdarzeń – 15%
  4. zdarzeń – 20%
  5. zdarzeń – 25%
  6. i więcej – 30%.

Tak więc na pewno warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował nam bukmacher. Jednak należy pamiętać, że kuponów nie można zawierać poprzez inne akcje promocyjne bukmachera, tj. Freebet, Bonus 100%, Cashback. Ponieważ wówczas będziemy automatycznie wykluczeni z promocji.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygraną na LaLiga o 14%!!
Następny artykułBonus na Etoto na E-Sport
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.