Bonus 100% za pierwszą wpłatę i extra gotówka na aplikację mobilną w swojej ofercie powitalnej graczom posiada legalny bukmacher Totolotek. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Totolotek: bonus na start

Totolotek: bonus na start

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który nie korzystał wcześniej z usług legalnego bukmachera Totolotek.

Pierwsza czynność jaką typer musi dokonać jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Wystarczy tam podać swoje dane osobowe oraz login i hasło. To sprawia, że proces rejestracji nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Totolotek

Typer, który chce skorzystać z bonusu powitalnego musi koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna opcja, aby ją wpisać.

Następnie gracz musi poprawnie przejść proces weryfikacji danych, a następnie dokonać pierwszej wpłaty, która to objęta jest promocją.

betclic kod promocyjny

Bonus do 100% za depozyt od Totolotka

Bukmacher Totolotek przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty, a można otrzymać równowartości depozytu:

Przykład: gracz dokonał wpłaty w wysokości 600 PLN. W prezencie od bukmachera Totolotek otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Razem typer będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1000 PLN. Środki znajdą się automatycznie na koncie typera po tym jak bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Bonus na aplikację mobilną od Totolotka

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Totolotek mogą korzystać z jego aplikacji mobilnej.

Poza tym można otrzymać darmowe środki za to, że gracz dokona depozytu z aplikacji mobilnej, gdzie to bukmacher Totoolotek przyznaje bonus 100% wpłaty do 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet: Konkurs esportowy z nagrodami dla najlepszych typerów
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.