Na wtorek zaplanowano pierwsze dwa spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. W związku z tym bukmacher Totolotek przewidział promocję dla swoich graczy, gdzie to rozgrywki Champions League zwiększa wygrane o 14%.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać się, ani zapisać. Jedyny warunek to taki, że kupon będzie spełniał poniższe warunki.

Na kuponie będzie znajdować się co najmniej jednego zdarzenie z rozgrywek Ligi Mistrzów. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie do arcyciekawych pojedynków tym tygodniu, jak chociażby Manchester United zmierzy się z PSG, czy też Ajax podejmie Real Madryt.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.06. Natomiast kupon musi zostać zawarty za minimum 20 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego.

Należy jednak pamiętać, że bukmacher wykluczona kupony:

  • systemowe
  • zagrane innymi środkami niż własnymi, tj. środki bonusowe bądź freebety
  • zdarzenia na kuponie zostały unieważnione

Jeżeli Twój kupon spełnia powyższe warunki, a do tego został rozliczony jako wygrany to bukmacher powiększy wygraną o 14%!

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na Ligue 1 o 14%!
Następny artykułTotalbet zmniejsza przegraną na Ligę Mistrzów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.