Jedną z aktualnych promocji bukmachera Totolotek jest „GRAM GRUBO PIĄTEK”. Polega ona na zawarciu kuponu w każdy piątek, aby cieszyć się z wygranej o 14%!

Jednak należy pamiętać, że promocja ważna jest tylko każdy piątek i trwa do odwołania. Więć śmiało możemy skupić się na ofercie bukmacherów i zawierać kupony w piątek, by cieszyć się z większej wygranej.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Jednak to nie znaczny, że nie możemy zawierać kuponów, gdzie stawka będzie znacznie większa.

Bukmacher również oferuje bonus po rejestracji Freebet 20 PLN i 100% kwoty od pierwszej rejestracji

Należy jednak pamiętać, że na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty Toto-Mix lub Live. Ponadto kurs każdego z tych zdarzeń musi wynieść co najmniej 1.06. Natomiast kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Twoja wygrana będzie większa o 14% pod warunkiem, że nasz kupon spełnił powyższe warunki, a do tego został rozliczony jako wygrany.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100% za pierwszy depozyt od Totolotka
Następny artykułBonus na wirtualne sporty od LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.