W związku z rozpoczynającym się Turniejem Czterech Skoczni legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to oferuje darmowy voucher o wartości 25 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Bonus na skoki narciarskie

Bonus na skoki narciarskie

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie posiadał aplikacji mobilnej tego operatora!

Promocja graczom dostępna jest w dniach od dnia 28.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 31.12.2019 r. do godziny 23:59.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera sts.pl, a następnie zainstalowaniu jej na swoim urządzeniu mobilnym, telefonie lub tablecie. Cały proces zajmie graczom dosłownie kilka chwil, a poza tym w żadnym wypadku nie jest on skomplikowany.

betclic kod promocyjny

Kolejny krok to zalogowanie się na swoje konto poprzez aplikację mobilną i wyrażenie chęci odebrania bonusu. Trzeba to zrobić w sekcji „Bonusy i akcje” w bocznym menu aplikacji – „Mobilny bonus 25 PLN”.

Użytkownik, który spełnia powyzsze warunki promocji otrzyma od legalnego bukmachera STS darmowy voucher o wartości 25 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza nawet bez wykonania żadnej wpłaty i będa do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS 2020:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta na stronie bukmachera STS online, a poza tym wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym w gratisie otrzyma freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki znalazły się na koncie gracza.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie typera to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Następny artykułDarmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.