Interesujesz się włoską Serie A? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok bonusu jaki ma dla swoich graczy bukmacher LvBet. Wytypuj poprawnie dziesięć rezultatów włoskiej Serie A i walcz o główną nagrodę 20 000 PLN.


Nagroda główna 20 000 PLN

Nagroda główna 20 000 PLN

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Kupon można zawierać do piątku do godziny 20:29, czyli do momentu rozpoczęcia się pierwszego spotkania dwudziestej siódmej kolejki włoskiej Serie A.

Na kuponie muszą znaleźć się jedynie wszystkie dziesięć zdarzeń z zmagań dwudziestej siódmej kolejki włoskiej Serie A. Należy oddać typ: 1 x 2 (na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości). Stawka kuponu musi wynieść minimum 10 PLN, a środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Freebet u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Nagrody są okazałe. Bo dla osoby, która wytypuje poprawnie dziesięć spotkań otrzyma nagrodę główną, czyli 20 000. Przy jednym błędzie, czyli trafienie 9 z 10 spotkań bukmacher przyzna nagrodę w wysokości 5 000 PLN. Natomiast przy dwóch błędach będzie to bonus w wysokości 10 PLN.

Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus. W konkursie biorą jedynie kupony zawarte ze środków własnych, zaś wykluczone są kupony z z wykorzystaną opcją Cash-Out.

Ewentualne nagrody bukmachera LVbet na konta graczy trafią w dniu 12 marca do godziny 17:00. Będzie można je wypłacić pod warunkiem obrotu otrzymaną wartością po kursie co najmniej 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs od LvBet na turnieje tenisowe
Następny artykułBukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.