Już w niedzielę o 6:10 naszego czasu rozpocznie się pierwszy w 2019 wyścig w F1. Niewątpliwie dla nas jest to na tyle ciekawe, że wraca Robert Kubica. W związku z tym bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy promocję, w której nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów bonusem w kwocie 200 PLN.

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Udział w tej promocji mogą wziąć wszyscy gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także dokonali wcześniej minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać się, ani zapisywać. Bowiem wymogiem podstawowym jest zawarcie kuponu do do dnia 17 marca do godz. 6:09, czyli momentu rozpoczęcia się wyścigu w GP Australii.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia. W tym obowiązkowo jedno z nich musi pochodzić z oferty bukmachera na pierwszy wyścig w tym sezonie na GP Australii w F1. Co ważne na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Jednak należy pamiętać, ze bukmacher w tej promocji wykluczenie jest granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi. Kupon musi zostać zawarty za środki własne.

A jest o co walczyć. Ponieważ bukmacher Fortuna nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów, których kurs całkowy w tej promocji będzie najwyższy, a poza tym kupon zostanie rozstanie rozliczony jako wygrany. A każdy z tych typerów otrzyma po 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHappy Hours na skoki narciarskie. Większe wygrane o 14%!
Następny artykułWiększa wygrana na pojedynek Austria vs Polska z LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.