Przed nami eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. W czwartek – 21 marca Polacy zagrają na wyjeździe z Austrią, gdzie to bukmacher LvBet przewidział promocje dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%.

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kupony na pojedynek Austria – Polska:

  • poprzez aplkację mobilną bukmachera LvBet
  • zostanie zawarty on w dniu 21.03.19 w godzinach 18:45 – 22:45

Promocja dotyczy jedynie pojedynku Austria – Polska, a bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, zakłady na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kwota za jaką zostanie zawarty ten kupon jest dowolna, ale bukmacher LVbet wyklucza granie środkami bonusowymi. Również z promocji zostanie wykluczony kupon, jeżeli nie został zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera.

Jak spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj z Fortuną i wygraj bon 200 PLN
Następny artykułBonus za depozyt od bukmachera. Nawet do 500 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.