Jeżeli w dniu dzisiejszym, tj. 8 grudnia dokonasz zakładu na mecze z angielskiej Premier League w Forbet możesz liczyć na większą wygrana. Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

Powiększone wygrane na Premier League w Forbet!

Przed nami kolejna seria zmagań w angielskiej Premier League, w ktorej na pewno emocji nie zabraknie. W związku z tym Forbet daję na dzisiaj promocję na pojedynki z ligi angielskiej.

Podstawowy warunek, aby skorzystać z promocji to trzeba mieć konto u bukmachera. Jeżeli jego nie posiadasz (kliknij TU), a sama rejestracja zajmie CI chwilę, a do tego możesz skorzystać z kodu promocyjnego podczas rejestracji „BETONLINE„!

Trzeba pamiętać, ze promocja jest dostępna jedynie dzisiaj, tj. 8 grudnia i to w godzinach 10.00- 16.00. Wystarczy, że dokonasz zakładu na spotkania ligi angielskiej i spełnisz poniżej warunki:

  • Zagrane w odpowiednich godzinach
  • Zawierające co najmniej 3 zdarzenia z Premier League
  • Jedynie PRZEDMECZOWE!
  • Bonus doliczany jest w momencie, gdy dodasz do kuponu „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14, który można znaleźć w dziale Piłka nożna> Anglia> Premier League.

Warto jest podkreślić, żeby z tej promocji skorzystać nie trzeba na nią nigdzie się zapisywać. Dodatkowo na przestrzeni tych sześciu godzin  można postawić więcej niż jeden kupon!! Jeżeli uda Ci się wygrać środki pojawią się same na koncie do wykorzystania na kolejne zakłady.

Darmowe konto bukmacherskie założysz online na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSobota w Etoto
Następny artykuł14% więcej od LvBet na Pluslige
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.