W piątek 5 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00 u wspomnianego operatora, aby cieszyć się z większej wygranej o 12%.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz dokonał wcześniej minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym w tej promocji jest zawarcie kuponu w piątek – 5 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00.

Bonus u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich musi wynieść nie mniej niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dobrowolna, zależy od każdego gracza. Jednak należy pamiętać, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemowo.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to legalny bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Następny artykułBonus na MB Boxing Night „Ostatni Taniec” od Fortuny
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.