W piątek 5 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00 u wspomnianego operatora, aby cieszyć się z większej wygranej o 12%.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz dokonał wcześniej minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym w tej promocji jest zawarcie kuponu w piątek – 5 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00.

Bonus u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich musi wynieść nie mniej niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dobrowolna, zależy od każdego gracza. Jednak należy pamiętać, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemowo.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to legalny bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)