Posiadasz konto u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji tego operatora w wtorek 9 kwietnia. Ponieważ zawarty kupon w godzinach 15:00 – 21:00 będzie miał zwiększoną wygraną o 12%.

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Głównym warunkiem tej promocji jest zawarcie kuponu we wtorek 9 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełniał następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Natomiast bukmacher Forbet wyklucza dwa rodzaje kuponów:

  • zawarte za środki bonusowe
  • systemowe

A niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji tym bardziej, że we wtorek czekają nas dwa pojedynki w Lidze Mistrzów.

Bukmacher zwiększy wygraną o 12%, jeżeli kupon zawarty przez gracza został rozliczony jako wygrany oraz spełnia powyższe warunki promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane na żużlową Ekstraligę z Lvbet
Następny artykułZwrot stawki za przegrany kupon od bukmachera Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.