W związku ze spotkaniami w Lidze Mistrzów bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy promocję – „Happy hours”podczas to, której zwiększa wygrane nawet o 14%.

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zwerfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje w dniach, które są rozgrywane pojedynki Ligi Mistrzów i dostępna jest w godzinach 17:00- 18:00. Swojego udziału w promocji nie musimy nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że do naszego kuponu Fortuna dodamy zdarzenie „Happy Hours” a to automatycznie sprawi, że nasz kupon będzie brany pod uwagę w te akcji.

A jest na pewno z czego wybierać podczas najbliższych spotkań. Ponieważ dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków: Bayern vs Liverpool czy Juventus vs Atletico Madryt.

Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej cztery zdarzenia z oferty pojedynków przedmeczowych, a stawka kupony nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone kupony:

  • mając zdarzenia z oferty spotkań ze sportów wirtualnych
  • połączone z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od bukmachera bez depozytu
Następny artykułMniejsza przegrana na Ligę Mistrzów o 50%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.