Polski legalny bukmacher TOTALBet obchodzi swoje pierwsze urodziny dzielności na polskim rynku. Z tej okazji przewidział dla swoich graczy promocję, w której to zwiększa depozyt o 100%.

Bukmacher TOTALBet zwiększa depozyt o 100%

Bukmacher TOTALBet zwiększa depozyt o 100%

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają konto u bukmachera TOTALBet.

Skorzystać z tej promocji można do dnia 5 lipca do godz. 23:59.

Akcja polega na dokonaniu wpłaty na swoje konto bukmachera TOTALBet. Minimalna kwota jaka bierze udział w promocji to 100 PLN. W zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości dokonanego pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Należy jednak pamiętać, że otrzymany bonus należy aktywować.

A jak to trzeba zrobić? Należy zagrać kupon lub kupony, których to łączna stawka będzie równowartości depozytu, czyli gracz dokonał wpłaty za 300 PLN, suma zagranego kuponu lub kuponów musi być równa tej kwocie.

Bonus u bukmachera. Kod promocji: BETONLINE

W odblokowaniu kuponu można korzystać z całej oferty bukmachera, ale należy pamiętać, że kurs łączny każdego kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.00.

Jednak trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Bonus na start bez wpłaty własnej

Jeżeli nie posiadasz konta u tego operatora to jest dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ bukmacher przyznaje darmowy bonus w wysokości 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest pamiętać, że nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby otrzymać te środki.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo nowy gracz BetClic dostaje na start?
Następny artykułMniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.