Bukmacher Forbet w dniu 6 maja zwiększa depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty, aby cieszyć się z większej gotówki na grę.

Forbet zwiększa depozyt o 50% – 6 maja

Forbet zwiększa depozyt o 50% – 6 maja

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Chcąc cieszyć się z większej gotówki na grę u bukmachera Forbet należy dokonać wpłaty u bukmachera Forbet w dniu 6 maja do godz. 23:59. Bukmacher przyzna 50% wielkości wpłaty w formie środków bonusowych. Minimalna kwota jaka bierze udział w promocji to 20 PLN. Natomiast maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Należy jednak pamiętać, żeby grać bonusem należy dokonać jego odblokowaniem poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Lecz promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty zawartej w poniedziałek 6 maja.

Otrzymany bonus w formie środków bonusowych trafi na konto automatycznie. Chcąc wypłacić bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon na ligi zachodnie na majówkę
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet – 9 maja
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.