Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom, którzy regularnie typują mecze przygotował bukmacher STS. Typerzy w ramach oferty „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” mogą co tydzień otrzymać extra bonusy. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Jednak gracze regularnie i tak obstawiania mecze, jak chociażby E-sport który w ostatnich tygodniach zyskał sporą ilość fanów.

W związku z tym bukmacher STS nagradza aktywnych swoich typerów darmowymi bonusami. Chcesz skorzystać z akcji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”? Jak tak, to koniecznie musisz się do niej zapisać. Nalezy mieć na uwadze, że dokonać tego można wyłącznie w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Weź udział” w zakładce tej oferty.

Wspomniana promocja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny gracz w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Darmowy bonus za aktywność dla typerów.

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady jedynie AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50.

Istotnym aspektem jest to, że na zakładzie muszą znajdować się dokładnie cztery typy. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z dowolnej dyscypliny jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

W czasie każdego okresu rozliczeniowego, każdy gracz może maksymalnie zagrać pięć kuponów. Minimalna stawka dowolnego zakładu 15 PLN.

Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród, która wynosi 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami, których kupony okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki.

Bonus za rejestrację u bukmachera STS 2020:

Śmiało można powiedzieć, że bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom już na sam początek przygotował bukmacher STS. Bowiem wszyscy użytkownicy na start mogą otrzymać darmowe 1229 PLN.

Bonus o wartości 29 PLN trafi na konto gracza po tym, jak użytkownik poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych. Istotnym aspektem jest to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Natomiast użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus jego równowartości. Maksymalna kwota, jaka znajdzie się na koncie typera to 1200 PLN.

Warto jest zaznaczyć, ze powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetFan zwiększa wpłatę swoim graczom. Extra bonus 200% dla każdego typera.
Następny artykułBonus 40 PLN na Esport w Betclic Polska. Przedstawiamy promocję “Misja: Esport”!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.