Bukmacher Totolotek zwiększa wygrane dla swoich graczy w każdy piątek. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, aby cieszyć się większą wygraną o 14%.

Totolotek zwiększa wygraną o 14%

Totolotek zwiększa wygraną o 14%

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmacher Totolotek, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest w każdy piątek do odwołania w godzinach 0:00 do 23:59. I chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, anie też się zapisywać.

Chcąc liczyć na większą wygraną trzeba dokonać zawarcia kuponu. Bukmacher Totolotek dopuszcza zarówno kupon SINGIEL jak i AKO, ale wymaga, żeby na nim znalazł się minimum jeden typ z oferty Toto-mix bądź z oferty Live.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.06. Natomiast kurs łączny musi wynieść minimum 2.00.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kupon musi zostać zawarty za co najmniej 100 PLN. Jednak środki muszą pochodzić z konta głównego, bukmacher wyklucza granie środami bonusowymi.

Gracz, który dokona zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Bonus za rejestracje od bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek ma ciekawą promocję dla nowych graczy. Wystarczy dokonać rejestracji konta u bukmachera Totolotek, aby w zamian otrzymać bonus w wysokości 20 PLN i to bez depozytu!

Bonus trafi na konto gracza automatycznie po poprawnej rejestracji oraz weryfikacji danych.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zmniejsza ryzko przegranej – zwrot stawki
Następny artykułPromocja „Happy Hours” na Mistrzostwa Świata U20 od Fortuny
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.