Specjalną ofertę promocyjną graczom na piłkarską Ligę Mistrzów i Ligę Europy przygotował bukmacher Betclic Polska online, w której to każdy gracz może liczyć na bezpieczny zakład do 40 PLN.

Legalny bukmacher Betclic zwraca stawkę za przegrany kupony z Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Legalny bukmacher Betclic zwraca stawkę za przegrany kupony z Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, a którym muszą znajdować się same mecze z piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. A trzeba powiedzieć, że czekają nas ciekawe wieczory, ponieważ zostaną rozegrane takie mecze, jak chociażby PSG vs Lipsk, Inter Mediolan vs Real Madryt, Standard Liege vs Lech Poznań.

Bukmacher Betclic Polska na tą okazję posiada w swojej ofercie akcję „Pewny zakład. Zwracamy 40 PLN”, która dostępna jest do 26 listopada do godziny 23:59. W ramach tej oferty gracze mogą liczyć na zwrot stawki. Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji konieczne musi się do niej zapisać na stronie www.betclic.pl.

Pewne 40 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy:

Dopuszczone przez bukmachera Betclic w wspomnianej ofercie są wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Należy mieć na uwadze, że na zakładzie muszą znajdować się same zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dodać jest warto, że zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Jeśli się zdarzy, że jeden z faworytów Cię zawiódł to w zamian otrzymasz zwrot 100% stawki. Maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany graczowi to 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska

Legalny bukmacher Betclic online PL oferuje każdemu typerowi na sam start bezpieczny zakład. Chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jeśli kupon okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10 000 PLN w puli Piłkarskiego Jackpota!
Następny artykułPewne bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera STS
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.