Legalny polski bukmacher BetClic zmniejsza ryzyko przegranej na kupony z piłki nożnej. Wystarczy zagrać kupon, a jeżeli jedno ze zdarzeń będzie przegrane bukmacher przyzna bonus o wartości 40 PLN.

BetClic: Darmowy bonus 40 PLN za przegrany kupon

BetClic: Darmowy bonus 40 PLN za przegrany kupon

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 29 września do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się najpierw zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Pozostaje już tylko zagrać kupon AKO, na którym muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, a wszystkie muszą pochodzić z piłki nożnej.

Bukmacher dopuszcza zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka musi wynieść minimum 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • z wykorzystaną opcją Cashout

Gracz, który zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym na jego kuponie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako przegrany w zamian bukmacher Betclic przyzna bonus o wartości 40 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 30 sierpnia.

BetClic: darmowy kod promocyjny

Nowi gracze, którzy zakładają konto u bukmachera BetClic mogą skorzystać z Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Należy go aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego KOD500 podczas rejestracji konta.

Wówczas pierwszy kupon jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona 100% zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny polski bukmacher BetClic konkurs dla graczy z nagrodami
Następny artykułBetClic: bonus na Mistrzostwa Europy w siatkówce do 500 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.