Dzisiaj kończymy drugi dzień Świat, a tym samym dobiega koniec kalendarza adwentowego bukmacherów. Na dzisiaj 26 grudnia bukmacher zmniejsza naszą ewentualną przegraną.

Warto jest pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w środę 26 grudnia. Trwa ona do końca dnia i do tego momentu musimy, aby:

  • nasz kupon został rozliczony
  • mamy czas do końca dnia odebrać ewentualny bonus

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN. Muszą one pochodzić tylko ze środków gotówkowych. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi nie są brane pod uwagę. Jeżeli zawrzemy kupon z tych środków bukmacher nie bierze wówczas na pod uwagę.

Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i twój kupon został rozliczony jako przegrany to przysługuje Ci zwrot 50% stawki nawet do 50 PLN.

Pamiętaj, żeby odebrac nagrodę po rozliczeniu kupony zalogować się na konto, a następnie kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Bonus trzeba obrócić cztery razy wielokrotnością bonusu. Dodatkowo trzeba postawić kupon. Są dwie możliwości:
-Singlem z kursem przynajmniej 2.20.
-Kupon wielozdarzeniowy, gdzie AKO musi wynieść przynajmniej 2.20, a kurs każdego z typów nie może być mniejszy niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Etoto na 25 grudnia
Następny artykułKonkurs LvBet na 20 kolejkę Premier League
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.