Z okazji prowadzonego „super tygodnia” bukmacher Forbet na środę 10 kwietnia ma promocję dla swoich graczy, w której dokonuje zwrotu stawki za przegrane kupony ze sportów wirtualnych.

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Ta akcja promocyjna jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Chcąc wziąć w niej udział, nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w środę 10 kwietnia do godz. 23:59.

Aby kupon brał udział w tej promocji musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN
Odbierz darmowy bonus od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Kupon nie może zostać zwarty za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twoje kupony zostały rozliczone jako przegrane to bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki. W promocji biorą udział trzy pierwsze kupony spełniające powyższe warunki. Za każdy przegrany kupon bukmacher dokona zwrotu w wysokości 20 PLN. Maksymalnie można otrzymać 60 PLN.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. A będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet we wtorek (9 kwietnia)
Następny artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.