W dniu 24 kwietnia bukmacher dokonuje zwrotu stawki za przegrane kupny ze środków bonusowych.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty,.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w środę 24 kwietnia o godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji właśnie mamy czas do końca dnia, aby dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Dodatkowo bukmacher Forbet wymaga, żeby kupon promocyjny spełniał następujące warunki:

  • stawka kupony musi wynieść dokładnie 20 PLN
  • kurs łączny kuponu , musi wynieść nie mniej ni 2.00
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twoje kupony zostały rozliczone jako przegrany o to bukmacher dokona Ci zwrotu stawki za te kupony. Trzeba jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie trzech pierwszych kuponów.

Ewentualne bonus trafi na konto jw formie środków bonusowych do 36 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon od Forbet
Następny artykułBonus 10 PLN za poprawny wynik walki KSW 48
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.