Bukmacher Forbet organizuje promocję dla graczy na zmagania IV ligi, jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Ta akcja polega na typowaniu zmagań Forbet IV ligi warmińsko mazurskiej w piłkę nożna.

Promocja obowiązuje podczas każdej kolejki Forbet 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się dokładnie cztery zdarzenia z ofert bukmachera przedmeczowej jak i na żywo na zmagania z 4 ligi Forbet grupy warmińsko – mazurskiej w piłkę nożnej. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25.

pakiet dla nowego gracza bez depozytu

Kupony systemowe nie biorą udziału w tej promocji.

Należy pamiętać, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 39 PLN. Należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Gracz, który dokona zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Należy pamiętać, że w jednym tygodniu w promocji bierze udział tylko jeden kupon.

Otrzymany zwrot będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.20.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje, bonusy na start od bukmachera STS
Następny artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS za pobranie aplikacji mobilnej
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.