Bukmacher Forbet ma ciekawą promocję dla swoich graczy na zmagania w najmocniejszych ligach zachodnich. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za dokładną kwotę 79 PLN, aby przy przegranej otrzymać zwrot stawki.

Nowa promocja bukmachera Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać, bowiem warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu na zmagania weekendowe, tj, 4 i 5 maja w najmocniejszych ligach zachodnich, tj. Premeir League, LaLiga, Serie A, ligue 1, Bundesligę oraz LOTTO Ekstraklasę. Stawka musi wynieść w tym kuponie dokładnie 79 PLN.

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazło się co najmniej pięć zdarzeń, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35. Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.

Przy ewentualnym jednym błędzie na kuponie bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki, przy dwóch będzie to zwrot połowy stawki. Lecz trzeba pamiętać, że wszystkie kupony muszą zostać rozliczony do niedzieli 5 maja do godziny 23:59. W promocji bierze udział jedynie pierwszy kupn gacz, który spełnia te warunki.

Z akcji promocyjnej natomiast są wykluczone kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • mające zdarzenia typu draw no bet
  • zagrane systemowe

Ewentualny bonus an konto gracza trafi w poniedziałek 6 maja do godziny 16:00. Chcąc go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN od Forbet tylko 2 maja
Następny artykułWiększy depozyt od Forbet – 6 maja
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.