W dniu 15 maja bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na kupony ze sportów wirtualnych. Wystarczy dokonać zakładu za 20 PLN i w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Forbet zwraca gotówkę za przegrane kupony

Forbet zwraca gotówkę za przegrane kupony

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Zasady tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy w dniu 15 maja do godziny 23:59 dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych z oferty bukmachera Forbet.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon musi wynosić dokładnie 20 PLN. Nie może być inna, a dodatkowo środki muszą pochodzić z konta głównego. Kupon zawarty za środki bonusowe sprawi, że operator automatycznie nie bierze pod uwagę takiego kuponu pod uwagę.

Kupon musi spełnić jeszcze następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. Jednak wszystkie muszą pochodzić z oferty na sporty wirtualne
  • kurs pojedynczego zdarzenia nie ma znaczenia. Lecz kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00.
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Trzeba również pamiętać jakie kupony nie biorą udziału w tej promocji, a są to:

  • zagrane systemowo
  • mają inne zdarzenia oprócz sportów wirtualnych

Jeżeli kupon zawarty przez gracza spełnia powyższe warunki, a także okażę się, że został rozliczony jako przegrany. To bukmacher dokona zwrotu stawki. Trzeba jednak pamiętać, że w akcji biorą udział trzy pierwsze kupony, które spełniają powyższe warunki.

Bonus najpóźniej trafi na konto gracza do 36 godzin od momentu rozliczenia kupony, a będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego bootu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Następny artykułTotalbet zmniejsza ryzko przegranej – zwrot stawki
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.