Bukmacher Forber zachęca swoich graczy do typowania zmagań w czwartej lidze grupy warmińsko – mazurskiej Forbet. Ponieważ w razie przegranego kuponu, operator dokona zwrotu stawki.

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Ta promocja skierowana jest do graczy bukmachera Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja trwa do soboty 20 kwietnia do godziny 20:00. I chcąc liczyć się w promocji trzeba do tego momentu dokonać zawarcia kuponu, an którym muszą znaleźć się minimum cztery zdarzenia ze zgań 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej Forbet. Kurs każdego z tych typów nie może być mniejszy niż 1.25. Wszystkie zdarzenia muza pochodzić z oferty bukmachera przedmeczowej bądź na żywo.

Trzeba pamiętać, ze stawka za kupon musi być równa 39 PLN.

Bonus u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Z tej akcji natomiast są wykluczone kupony:

  • systemowe
  • zawarte za środki bonusowe

Bukmacher dokona zwrotu stawi, jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a także jego kupon został rozliczony jako przegrany. Trzeba jednak pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Zwrot trafi na konto w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Następny artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.